Leden login

Vul hieronder uw wachtwoord en gebruikersnaam in.

Wachtwoord vergeten? Klik hier.

Heeft u nog geen account? Meld u dan nu aan via onze lid worden pagina.

Zondagavond 1 mei is in tv-programma De Monitor Petra van de Goorbergh geinterviewd over ‘concurrentie tussen arbeidsbeperkten’ en de resultaten van het onderzoek dat OVAL samen met De Monitor heeft uitgevoerd onder re-integratiebedrijven over dit onderwerp. Op de OVAL- website is dit bericht gepubliceerd met de belangrijkste uitkomsten van het onderzoek.

OVAL pleitte al eerder voor een Deltaplan voor de bijstand, waarin een van de maatregelen zou moeten zjin het uitbreiden van het doelgroepregister voor mensen uit de bijstand die door psychische of fysieke beperkingen het minimumloon niet kunnen verdienen.

Op 29 april heeft de Staatssecretaris proeftuinen aangekondigd om daarin te kijken of ook anderen dan de mensen die nu aan de strenge regels voldoen, in het doelgroepregister kunnen worden opgenomen.

Bekijk de aflevering van de monitor 'Werken met een beperking'.

Bron: OVAL – De Monitor

02/05/2016

Wilt u meer informatie over dit artikel?

Neem dan contact met ons op.

Gerelateerd nieuwsmeer nieuws 

Email Facebook Google LinkedIn Twitter